Агент: «В «Динамо» свого часу могли опинитися Кенія і Феліпе Сантана, але не вийшло»

Динамо Київ 24 Серпня, 15:20 1133
Агент: «В «Динамо» свого часу могли опинитися Кенія і Феліпе Сантана, але не вийшло»  | 19-27
Футбольний агент Олександр Панков розповів про минулі потенційні трансфери столичного клубу.

Футбольний агент Олександр Панков розповів про минулі потенційні трансфери столичного клубу.

- Ви пропонували когось Ігорю Михайловичу або селекційній службі київського «Динамо» хороших футболістів подивитись?

- Саме зараз?

- Ні, не зараз, а в принципі...

- Ну, звичайно, ми пропонували багатьох футболістів. У київському «Динамо» свого часу міг опинитися, ми пропонували, Леван Кенія коли він був у дуже хороших кондиціях, коли він грав дійсно дуже здорово в «Шальке». Феліпе Сантана, на той час центральний захисник дортмундської «Боруссії», теж міг опинитися в «Динамо», але не вийшло. Там є свої нюанси, не завжди все виходить. Виходить тільки 5% з 100, тому що є багато моментів: є клуб, який продає, є клуб, який купує, є агент, є футболіст, є родина футболіста. Існує багато чинників, які можуть вплинути на перехід футболіста», - цитує агента sport.ua.