Степаненку не сподобалось, що кричали фанати після гри у Києві

Футбол України 24 Серпня, 15:52 2342
Степаненку не сподобалось, що кричали фанати після гри у Києві   | 19-27
Півзахисник донецького «Шахтаря» Тарас Степаненко прокоментував поведінку вболівальників у матчі 1/16 фіналу Кубка з «Оболонь-Бровар».

«Єдине, що мені не сподобалося - поведінка вболівальників. Я взагалі такого не чекав. Те, що кричали після гри. Навіть не знаю, як назвати, це не люди. Я не вважаю, що «Шахтар» заслужив таке ставлення.

Ми грали нечесно. Нехай люди подивляться повтор. І в першому таймі не поставили пенальті, коли захисник рукою вибив м'яч, чистий гол не зарахували, коли не було офсайда. Пенальті. Ну, людина стрибає з двох метрів ззаду в підкат і сподівається на те, що не поставлять пенальті, коли людина б'є по воротах з двох метрів, ну, я не знаю. І таке кричати з трибун неприпустимо, особливо в нинішній ситуації, - цитує Степаненка xsport.ua.