Дебютант першої команди київського «Динамо Микита Бурда у програмі ПроФутбол прокоментував свій дебют у матчі з кіровоградською «Зіркою» в 1/16 Кубку України.
- Засинав, звичайно, тяжко. Увесь час думав про гру. Сергій Станіславович підпускає багато молоді, тому стараюсь аби себе проявити, щоб закріпитись у першій команді, - розповів Микита.