Як Артем Мілевський побував на базі «Динамо». ВІДЕО

Динамо Київ 24 Серпня, 20:08 7816
Як Артем Мілевський побував на базі «Динамо». ВІДЕО    | 19-27
Артем Мілевський приїхав на базу «Динамо» без попередження. Як саме зустріли екс-динамівця колишні колеги по клубу, розповіли журналісти програми «Профутбол» та сам Мілевський.

«Мені здається, що я нікуди не їхав звідси. Ніби приїхав на тренування. Насправді приємно, що всі зустріли добре. Таке спілкування, наче сто років один одного знаємо, воно так і є.

І на «Олімпійському» позитивні емоції, суцільний позитив. На жаль, так мало часу, буквально півтора дня. Але тепер в найближчі два роки я гравець «Хайдука», - розповів Мілевський.