Венглинский: «Було таке відчуття, ніби гра буде складною для київського «Динамо». Тим паче в Кіровограді хороші фахівці працюють, тому що це футбольне місто. Як показала гра, «Зірка» програла перші 15 хвилин, гравці не очікували, що «Динамо» буде пресингувати, атакувати і нав'язувати свою гру».
Несмачний: «Зірка» грала в футбол, в красивий футбол для своїх уболівальників. Кіровоградська команда чудово розуміла, що класом вона нижча «Динамо», і кияни реалізують свої моменти».