Віктор Вацко: «Теодорчик не той гравець, який візьме м’яч і буде створювати сам собі моменти»

Динамо Київ 24 Серпня, 20:58 1219
Віктор Вацко: «Теодорчик не той гравець, який візьме м’яч і буде створювати сам собі моменти»  | 19-27
Відомий телекоментатор Віктор Вацко розповів про Лукаша Теодорчика, який незабаром може посилити склад київського «Динамо».

«Коли працював в «Карпатах», наша скаутська команда дивилась цього футболіста. Він тоді грав за варшавську «Полонію». З рештою «Лех» купив його за 125 тисяч євро. В «Полонії» тоді була біда, не платили зарплатню і, як то кажуть, можна було викручувати і отримати цього футболіста.

Йому був 21 рік. Тоді він був молодим перспективним гравцем. Теодорчик атлетичний, високий – типовий центрфорвард, досить швидкий для своїх габаритів, але були певні проблеми із грою ногами. Але це було два роки тому, а зараз, якщо людина забиває по 20 м’ячів, навіть в чемпіонаті Польщі… За цифрами, за статистикою, останній сезон і цей сезон – це вже вражає.

Це не той футболіст, який візьме м’яч і буде створювати сам собі моменти. Це футболіст який може завершити старання команди. І в нашому чемпіонаті, такій команді як «Динамо», сильній, потрібен. А Кравець складе йому дуже хорошу конкуренцію. Вони трішки різні форварди», - розповів Вацко в програмі «Великий футбол».