«Говерла» не збирається їхати до Маріуполя на матч 6-го туру чемпіонату України проти «Іллічівця».
- Наша позиція по шостому туру однозначна - не грати в Маріуполі. Категорично відмовляємося від організації матчу в зоні АТО. Хто гарантуватиме збереження життів людей там, де сьогодні гинуть десятки мирних жителів? - вважає гендтректор команди Іван Шіц.
- Ми готові на будь-які переговори і компроміси, готові грати на нейтральному полі. Готові грати в Києві, де «Іллічівець» грав з «Динамо». Готові грати «дзеркально» і перенести матч на нашу домашню арену, а в другому колі вже поїхати в Маріуполь, якщо там, дай Бог, все буде нормально, - повідомляє «Террикон».