Бернард пояснив запізнення: «Я боюся»

Футбол України 25 Серпня, 10:11 988
Бернард пояснив запізнення: «Я боюся»   | 19-27
Півзахисник донецького «Шахтаря», який значно запізнився після відпочинку в Бразилії і тільки-но повернувся, пояснив свій вчинок.

«Я щасливий працювати в «Шахтарі». Я бажаю їм всього хорошого. Як я, так і решта, хочемо тільки кращого для команди», - наводить слова Бернарда shahta.org.

«Відстрочка моєї відпустки спровокована об'єктивними причинами. Тому що я боюся. У вас тут часті конфлікти. А у мене сім'я і вони за мене переживають», - пояснив Бернард.

Нагадаємо, Сергій Палкін повідомляв, що Бернард не вибачився і буде оштрафований.