«Я щасливий працювати в «Шахтарі». Я бажаю їм всього хорошого. Як я, так і решта, хочемо тільки кращого для команди», - наводить слова Бернарда shahta.org.
«Відстрочка моєї відпустки спровокована об'єктивними причинами. Тому що я боюся. У вас тут часті конфлікти. А у мене сім'я і вони за мене переживають», - пояснив Бернард.
Нагадаємо, Сергій Палкін повідомляв, що Бернард не вибачився і буде оштрафований.