Хавбек «Полтави» хотів би зіграти проти «Динамо» чи «Шахтаря»

Динамо Київ 25 Серпня, 15:07 808
Хавбек «Полтави» хотів би зіграти проти «Динамо» чи «Шахтаря»  | 19-27
Максим Зеленевич, який з «Полтавою» пробився в 1/8 фіналу Кубка України, хотів би зіграти на цій стадії проти «біло-синіх» або «гірників».

- Кого хотілося б отримати в суперники в 1/8 фіналу?

- Навіть не знаю... Хотілося б зіграти з «Шахтарем» або «Динамо». А чому б і ні? Це був би для нас непоганий досвід!

- Які завдання стоять перед «Полтавою» в Кубку України?

- Виходити і грати, яка команда нам би не попалася. Ми хочемо пройти далі, а в матчах показувати свій рівень і прогресувати, - цитує Максима ua-football.com