Олександр Слободян: «Арбітр відверто почав засуджувати команду нижчу класом і рангом»

Футбол України 25 Серпня, 16:16 1042
Олександр Слободян: «Арбітр відверто почав засуджувати команду нижчу класом і рангом»   | 19-27
Президент київського клубу «Оболонь-Бровар» Олександр Слободян в ефірі «Футбол 1» дав оцінку роботі суддівської бригади в кубковому матчі своєї команди проти донецького «Шахтаря»:

Президент київського клубу «Оболонь-Бровар» Олександр Слободян в ефірі «Футбол 1» дав оцінку роботі суддівської бригади в кубковому матчі своєї команди проти донецького «Шахтаря»:

«Погано, що глядачі пішли незадоволеними після поєдинку, і я поділяю їхні емоції. Робота суддівської бригади заслуговує низької оцінки. У першому таймі були помітні певні симпатії рефері до «Шахтарю». А в другій частині арбітр відверто почав засуджувати команду нижчу класом і рангом. Я думаю, з суддівством як була велика проблема, так і залишається. Не важливо, що б не говорив Колліна, або кого б ми не наймали... Потрібно робити так, як у Словаччині: там одного разу засудили нечесного арбітра на 7 років, і тепер всі бояться підсуджувати тій чи іншій команді. Нецікаво, коли сильній команді допомагають судді».