Павло Ребенок: «Чекав виклику в збірну України з 17-ти років»

Футбол України 26 Серпня, 09:38 719
Павло Ребенок: «Чекав виклику в збірну України з 17-ти років»   | 19-27
Півзахисник «Металіста» прокоментував свій виклик у національну збірну України.

- Зізнайся: очікував чогось подібного чи запрошення стало сюрпризом?

- Чекав цього з 17-ти років - з того самого дня, коли вперше зіграв в Прем'єр-лізі. Грати за збірну - мрія, напевно, кожного футболіста. Я дуже радий, що тренерський штаб національної команди звернув на мене увагу.

- Ти ніколи не виступав ні за юніорські збірні, ні за «молодіжку» і ось у 29 років доріс до національної команди. Зізнайся - зараз хвилювання відчуваєш?

- Хвилювання, мабуть, немає. Є величезне бажання зарекомендувати себе, довести всім, що я можу на хорошому рівні грати не тільки у клубі, - цитує футболіста tribuna.com.