Девіч хоче покинути «Рубін»

Динамо Київ 26 Серпня, 21:17 1226
Девіч хоче покинути «Рубін»   | 19-27
Російська газета «Известия» повідомила про бажання натуралізованого сербського форварда національної збірної України Марко Девіча покинути казанський «Рубін».

У нинішньому сезоні колишній футболіст «​​Волині», «Металіста» і «Шахтаря» (всього провів в українському чемпіонаті 218 матчів, забив 89 голів) виявився в глибокому запасі команди зі столиці Татарстану, а тому і бажає знайти нове місце роботи, передає «footboom».

До закриття літнього трансферного вікна 30-річний нападник розраховує покинути «Рубін», а в якості зацікавлених сторін, як вже повідомлялось, є київське «Динамо» і ряд турецьких клубів.