Віктор Леоненко: «Нехай Теодорчик доводить, що він хороший футболіст і гідний грати в «Динамо»

Динамо Київ 27 Серпня, 10:36 1504
Віктор Леоненко: «Нехай Теодорчик доводить, що він хороший футболіст і гідний грати в «Динамо»       | 19-27
Колишній форвард київського «Динамо» Віктор Леоненко в розмові з журналістом 1927.com.ua прокоментував трансфер нападника «Леха» та збірної Польщі Лукаша Теодорчика в стан «біло-синіх», та висловився з приводу того, чи гратиме «Динамо» в два форварди.

Колишній форвард київського «Динамо» Віктор Леоненко в розмові з журналістом 1927.com.ua прокоментував трансфер нападника «Леха» та збірної Польщі Лукаша Теодорчика в стан «біло-синіх», та висловився з приводу того, чи гратиме «Динамо» в два форварди.

— Не бачив Теодорчика в грі, тому про нього конкретного нічого не можу сказати. Придбали – нехай тепер доводить, що він хороший футболіст і гідний грати в «Динамо», – розпочав Віктор Леоненко. – Для початку, нехай зіграє матчів п’ять, тоді й будемо його оцінювати. А так – купили, то купили. Добре що не за дорого. А то раніше було, що купили за багато, а продають за мало. Це мені не подобається. Та, думаю, й всім не подобається. Але це не наші гроші, якщо Ігор Михайлович хоче – нехай викидає. Ну чи будь-який інший президент. Мені не подобається, коли платять гроші, при чому великі, а футболіст нічого не показує. Тому, якщо Теодорчик заграє, – буде добре. Так що, я вітаю «Динамо» з придбанням форварда, але поки не можу привітати з тим, хороший він футболіст чи ні. Буде хороший – теж привітаю. Нехай тепер доводить, що гідний цього клубу.

— Можливо, «Динамо» гратиме в два форварди?

— При Реброві можуть дуже легко грати в два нападники, а іноді – і в три. Тому що він молодець, не боїться робити позиційні заміни і я його в цьому підтримую.

Розмовляв Микола Тимощук