Головний тренер київського «Динамо» Сергій Ребров в інтерв'ю Dynamo.kiev.ua прокоментував підписання контракту з польським нападником Лукашем Теодорчиком. Нагадаємо, сьогодні тепер вже екс-футболіст «Леха» уклав з киянами п'ятирічну угоду.
- Вважаю, що придбання Теодорчика - це пряме підсилення нашої команди в лінії атаки, - сказав Ребров. - Адже не секрет, що зараз, на жаль, у Артема Кравця абсолютно немає конкуренції. А входити в Лігу Європи з одним форвардом - для київського «Динамо» це нереально.
- Які сильні сторони новачка «Динамо»?
- Теодорчик добре грає у штрафному майданчику. Крім того, це футболіст з величезним бажанням прогресувати. Він і зараз вже є добротним форвардом, але я сподіваюся, що в «Динамо» він виросте в ще більш кваліфікованого нападника.
- Як взагалі виник варіант з придбанням цього футболіста?
- Як результат системної роботи нашої селекційної служби, яка в безперервному режимі займається пошуком футболістів, які могли б підсилити «Динамо». Кандидатури цих виконавців пропонуються на розгляд головному тренеру команди. Так сталося і з Теодорчиком.
У нас було достатньо варіантів посилення лінії нападу, але зваживши всі аргументи, всі «за» і «проти», ми зупинилися на кандидатурі Лукаша. При цьому треба також враховувати, що, на жаль, у нинішній обстановці, м'яко кажучи, не всі легіонери згодні їхати в Україну. Але, тим не менше, вважаю, що нам вдалося роздобути форварда, у якого є майбутнє. Сподіваюся, він розкриється в нашій команді.
- У вас особиста розмова з Теодорчиком вже відбулася?
- Так. Вчора він побував на нашій базі, тоді і вперше з ним поспілкувався. А в справі на нього подивимося вже у сьогоднішньому вечірньому тренуванні.
- Як би ви оцінили нинішні кондиції новачка вашої команди?
- На жаль, у нього нещодавно була травма, після якої він провів всього один матч. Але я бачив багато матчів з його участю і можу повторитися: Теодорчик дуже добре діє в штрафному майданчику суперника, зокрема при грі в повітрі. При цьому він зарекомендував себе досить результативним форвардом як у клубі, так і в збірній. Будемо сподіватися, що він нам допоможе.
- Є ймовірність, що він зможе зіграти вже в суботньому матчі з «Чорноморцем»?
- Подивимося... Адже він з нами поки ще не тренувався. Попрацює з нами, тоді і можна буде робити висновки щодо його перспектив вийти на поле в поєдинку з «Чорноморцем».