«Тренер нас налаштовував тільки на перемогу» - Дмитро Козьбан

Динамо Київ 18 Липня, 08:51 1121
«Тренер нас налаштовував тільки на перемогу» - Дмитро Козьбан | 19-27
Новачок "Волині" поділився своїми думками про дебютний матч за луччан, та про настанови Віталія Кварцяного на матч. Варто зазначити, що швидкий нападник хоч і не відзначився забитим м’ячем, але клопоту динамівським захисникам завдав.
Новачок "Волині" поділився своїми думками про дебютний матч за луччан, та про настанови Віталія Кварцяного на матч. Варто зазначити, що швидкий нападник хоч і не відзначився забитим м’ячем, але клопоту динамівським захисникам завдав.

 - «Тренер нас налаштовував тільки на перемогу. Це мій дебют у Прем'єр-лізі і приємно, що він вийшов таким успішним. Емоції, чесно, не передати словами. Важка, звичайно, гра була і добре, що так все вийшло. Нас тренер налаштовував тільки на перемогу. Ніяких думок про поразку або про щось інше.
У нас було вилучення на останніх хвилинах. Я в роздягальні розмовляв з Редваном, він не збирався грубо грати в тому епізоді, не бачив просто суперника. Всі билися, всі хотіли добути ці очки, намагалися показати хороший результат. Нас тренер налаштовував діяти агресивно з перших хвилин. Казав, щоб більше грали попереду, "не сідали" і не притискалися до своїх воріт. Добре, що нам вдалося виконати його установку і швидко забити. Можливо, нам такий початок трохи і завадив, ми трохи заспокоїлися, хоча могли і другий забити, там Бікфалві у штангу влучив. Але результатом усі задоволені, добре, що вдалося з Києва «повезти» нічию. Приємно дебютувати в таких обставинах і з таким результатом. Зіграти 1:1 з "Динамо", яке купувало гравців по п'ятнадцять мільйонів - у цьому багато позитиву».