Телеведучий програми «ПроФутбол» прокоментував ситуацію стосовно дозволу та відмови команд грати у Маріуполі на стадіоні «Іллічівця».
«Ситуація дуже складна. Взяти на себе відповідальність і відправити туди команди - не кожен візьме. Але ми бачимо, що є недомовленості. ФФУ дозволяє, УПЛ забороняє. Немає чіткої позиції».
«З іншого боку, було б спокійніше і правильніше, щоб провели там поєдинок і показали, що люди живуть, вони теж чекають там поєдинок і чекають футбол. Вони хочуть відчути радість, яку відчуває вся Україна. Потрібно шукати компромісний рішення. Будемо сподіватися, що компроміс знайдуть», - цитує Циганика shahta.org.