Мирон Маркевич: «Навіть якщо ми не пройдемо «Хайдук», нічого страшного не буде»

Футбол України 28 Серпня, 07:01 876
Мирон Маркевич: «Навіть якщо ми не пройдемо «Хайдук», нічого страшного не буде»   | 19-27
Головний тренер дніпропетровського «Дніпра» розповів, чого він чекає від сьогоднішнього матчу 4-го кваліфікаційного раунду Ліги Європи з хорватським «Хайдуком».

«Гра буде цікавою, оскільки при заповнених трибунах завжди цікаво грати, і обидві команди проповідують атакуючий футбол.

На початку другого тайму матчу у Києві «Хайдук» показав, що вміє атакувати і в атаці грає досить цікаво. Вони забили гол, були інші моменти, тому потрібно не давати команді вольностей.

Природньо, будь-яка команда ставить перед собою завдання перемогти. І «Хайдук» буде ставити таке завдання, і ми. Тиск ... Він завжди є і на команду, і на тренера. У футболі це звичайна справа.

Чи буде неуспішним сезон у разі невдачі в Спліті? Ні-ні, абсолютно. У нас попереду чемпіонат, для нас головне завдання - вдало там виступити. Навіть якщо ми не пройдемо завтра «Хайдук», нічого страшного не буде і життя продовжиться», - цитує Маркевича офіційний сайт «Дніпра».