«Гра буде цікавою, оскільки при заповнених трибунах завжди цікаво грати, і обидві команди проповідують атакуючий футбол.
На початку другого тайму матчу у Києві «Хайдук» показав, що вміє атакувати і в атаці грає досить цікаво. Вони забили гол, були інші моменти, тому потрібно не давати команді вольностей.
Природньо, будь-яка команда ставить перед собою завдання перемогти. І «Хайдук» буде ставити таке завдання, і ми. Тиск ... Він завжди є і на команду, і на тренера. У футболі це звичайна справа.
Чи буде неуспішним сезон у разі невдачі в Спліті? Ні-ні, абсолютно. У нас попереду чемпіонат, для нас головне завдання - вдало там виступити. Навіть якщо ми не пройдемо завтра «Хайдук», нічого страшного не буде і життя продовжиться», - цитує Маркевича офіційний сайт «Дніпра».