Наставник «Хайдука»: «Вірю в нашу перемогу»

Динамо Київ 28 Серпня, 07:43 707
Наставник «Хайдука»: «Вірю в нашу перемогу»   | 19-27
Головний тренер «Хайдука» Ігор Тудор розповів про очікування від матчу Ліги Європи проти «Дніпра».

«Я скажу, що вірю в нашу перемогу. План на гру я тримаю в собі. Впевнений, що футболісти «Дніпра» краще, ніж у «Хайдуку», але це ще не означає успіх, і в цьому краса футболу. Я вірю в нашу роботу протягом минулого року - на цьому все грунтується. Повторю те, що сказав після першого матчу: ми не показали там максимум, і я вірю в нашу роботу і наших уболівальників.

Я подивився матчі кілька разів, проаналізував. Зараз не буду говорити, про що їх попередив. Три-чотири наших гравця не показали максимум, і якщо завтра хоча б 8-9 гравців покажуть все, що вміють, буде все добре.

«Дніпро» набагато дорожче нашої команди. І навряд чи вони так просто поступляться дорогу в турнірі», - цитує тренера офіційний сайт «Дніпра».