Колишній гравець «Динамо-2» Олександр Шевелюхін, який зараз виступає за польський «Гурнік» - про трансфер Лукаша Теодорчика в «Динамо».
«Швидкісний, добре грає головою, любить замикати подачі з флангів. «Динамо» він повинен допомогти, - цитує Олександра Шевелюхіна segodnya.ua. - У нього, наскільки я знаю, ударна права, але нам він забив обвідним ударом лівою. Не скажу, що він супертехнічний. Але згадайте, що говорили про Шацьких, коли він переходив в «Динамо». А скільки Максим голів наколотив! Я б не називав Лукаша тільки гравцем штрафної. Він любить розгонисту гру, вриватися у вільні зони, в цьому десь нагадує Шеву. Взагалі, за стилем я б порівняв його з Сергієм Кузнєцовим. Думаю, від цієї угоди виграють і гравець, і клуб».