Луческу: «Донецьк потрапив в руки бандитів і нелюдів»

Футбол України 28 Серпня, 08:59 1083
Луческу: «Донецьк потрапив в руки бандитів і нелюдів»     | 19-27
Головний тренер донецького «​​Шахтаря» Мірча Луческу розлючений обстрілами Донецька та клубного стадіону «Донбас Арена».

Головний тренер донецького «​​Шахтаря» Мірча Луческу розлючений обстрілами Донецька та клубного стадіону «Донбас Арена», про це повідомляє obozrevatel.com, посилаючись на італійське видання «La Repubblika».

«Це дивна війна. Вона зачіпає всіх нас. Ми дуже переживаємо за тих, хто залишився в Донецьку і Луганську. Армія покинула Донецьк, і тепер місто знаходиться під владою озброєних людей, які руйнують все навколо. Але якщо українських силовиків немає в Донецьку, чому це все не припиняється? Навіщо грабують будинки? Навіщо відбуваються акти вандалізму? Місто потрапило в руки найманців, бандитів, людей, яких я не в змозі описати словами», - підкреслив Луческу.

Нагадаємо, «Донбас Арена» потрапила під мінометний обстріл вранці в суботу, 23 серпня. Одна бомба пошкодила частину фасаду будівлі, а інша - енергоблок стадіону. Збиток оцінили у мільйон доларів.