Артем Кравець: «Буду грати на будь-якій позиції, якщо це буде приносити користь клубу»

Динамо Київ 28 Серпня, 13:12 1139
Артем Кравець: «Буду грати на будь-якій позиції, якщо це буде приносити користь клубу»  | 19-27
Перед відкритим тренуванням київського «Динамо», нападник киян Артем Кравець поспілкувався з журналістами.

- «Чорноморець» дуже непроста команда для «Динамо». Чим новий тренер «Динамо» хоче їх вразити? Які сильні сторони ви розглядали?

- «Чорноморець» дуже гарна команда, організована. Ми дивились їх ігри. В них багато гарних якостей. Але нам під силу їх обіграти і є усі шанси на це.

- Сергій Станіславович сказав, що піде з тренування і за головного залишиться Ярмоленко. Так справді було, що Ярмоленко залишався за старшого чи це жарт?

- Я такого не чув. Скоріш за все – жарт.

- У «Чорноморця» високі центральні захисники. Ви це якось розглядали окремо?

- Так, для себе я аналізую наступного суперника, свої ігри розбираю. Наразі готуюсь до протистояння з ними. Подивимось, як вийде.

- В Динамо» з’явився новий нападник. Тренувались із цією людиною? Що можете сказати про нього?

- Вчора він вперше тренувався з нами. Подивимось, поки нічого конкретного не можу сказати. Я не бачив його ігор, але думаю, якщо його купили в «Динамо» Київ – це дуже кваліфікований гравець.

- Теодорчік форвард, який завершує. Він може забити гол на останніх хвилинах і вирішити хід матчу. Ви готові грати під ним, якщо буде гра у два нападника?

- Якщо так вирішить головний тренер і так буде. Плюс, якщо це буде приносити користь нашій команді – я буду грати на будь-якій позиції.