- Які перші враження від Сергія Реброва як тренера «Динамо»?
- У мене ще не склалось якесь певне враження, адже я провів разом з командою тільки одне тренування, тому почекаємо і подивомось, що буде далі, - обережно відповідає Лукаш Теодорчик.
- Чи готові зіграти у найближчому матчі (проти «Чорноморця» у цю суботу, 30 серпня)?
- Якщо тренер скаже, то буду грати.
- Фізично готові?
- Потрібно ще кілька днів, щоб набрати оптимальні кондиції.