Кранчар повертається до Англії

Динамо Київ 28 Серпня, 14:28 1342
Кранчар повертається до Англії  | 19-27
Переговори між київським «Динамо» і «Куїнс Парк Рейнджерс» про повернення в Англію Ніко Кранчара успішно завершилися.

Сьогодні хорват відправляється в Лондон, щоб приєднатися до своєї «старої-нової» команди, у складі якої він провів на правах оренди минулий сезон. Офіційно про цей перехід і всі його подробиці буде оголошено найближчим часом, - повідомляє Dynamo.kiev.ua.

Нагадаємо, що цього літа Ніко провів два матчі за молодіжну команду «Динамо». Варто зазначити, що на сьогоднішньому відкритому тренуванні першої команди його вже не було.