Донецький «Металург» поповнився трьома гравцями

Футбол України 28 Серпня, 14:37 828
Донецький «Металург» поповнився трьома гравцями      | 19-27
Про це спортивний директор ФК «Металург» Вардан Ісраелян розповів офіційному сайту донецького клубу.

Про це спортивний директор ФК «Металург» Вардан Ісраелян розповів офіційному сайту донецького клубу.

«Після закінчення оренди в махачкалінському «Анжі» повернувся 25-річний півзахисник національної збірної Вірменії Карлен Мкртчян.

Ще один гравець збірної Вірменії - 22-річний хавбек Рум'ян Овсепян перейшов в з єреванського «​​Бананца». Рубен уклав з командою повноцінний контракт.

Захисник донецького «​​Шахтаря», 19-річний Едуард Соболь виступатиме в донецькому «Металурзі» на правах оренди. Термін угоди з Соболем - до кінця чемпіонату 2014-2015.

Всі футболісти заявлені в Прем'єр-лізі та зможуть провести перший офіційний поєдинок вже найближчою неділею, коли «Металург» прийме харківський «Металіст».