.
- Вчора провели з Теодорчіком перше тренування. Все добре, знайомимось.
- На якому рівні ваша взаємодія із ним? Ви вже напевно грали у двухсторонці?
- Поки що ми грали за різні команди. Поки не можу нічого сказати.
- Не типовий для «Динамо» форвард, високий?
- Ну чому? Мбокані також не маленький, Кравець не низького зросту. Вважаю, що нападник повинен бути високого зросту.
- Як прийняли новачка?
- Нормально прийняли. Можете в нього запитати. Ніяких проблем нема. У нас дружня команда, ми нормально приймаємо нових людей.
- Додало емоцій, впевнена перемога у Кубку?
- Завжди приємно вигравати і з гарним настроєм усі готуються до «Чорноморця»
- Як ви відноситесь до гри «Чорноморця»? Як сприймаєте оновлений «Чорноморець»? Команда залишилась настільки ж сильною, як і в минулому сезоні?
- Там зібрані достатньо кваліфіковані гравці, команда в центрі поля дуже гарно виглядає, тому, якщо їм дати розігратись у центрі поля – у нас будуть проблеми.
- Починає багато забивати Артем Кравець і стає лідером «Динамо», як ви вже сказали. Можете сказати, що саме Артем поведе «Динамо» вперед у цьому сезоні? Чи хтось інший?
- Ми не повинні зациклюватись на одному гравці. У нас гарна команда. І, якщо у когось, щось не виходить, тяжка хвилина, може хтось інший вистрелить.
- Вже скоро, в п’ятницю жеребкування Ліги Європи. У вас є якісь побажання?
- Поки про це не думаю. Думаю лише про гру з «Чорноморцем»
- Чого очікуєте від гри з «Чорноморцем»?
- Перемоги.