Андрій Ярмоленко: «У нас дружня команда»

Динамо Київ 28 Серпня, 16:22 1333
Андрій Ярмоленко: «У нас дружня команда»   | 19-27
Перед відкритим тренуванням, один з лідерів «Динамо» поспілкувався з журналістами

.

- Вчора провели з Теодорчіком перше тренування. Все добре, знайомимось.

- На якому рівні ваша взаємодія із ним? Ви вже напевно грали у двухсторонці?

- Поки що ми грали за різні команди. Поки не можу нічого сказати.

- Не типовий для «Динамо» форвард, високий?

- Ну чому? Мбокані також не маленький, Кравець не низького зросту. Вважаю, що нападник повинен бути високого зросту.

- Як прийняли новачка?

- Нормально прийняли. Можете в нього запитати. Ніяких проблем нема. У нас дружня команда, ми нормально приймаємо нових людей.

- Додало емоцій, впевнена перемога у Кубку?

- Завжди приємно вигравати і з гарним настроєм усі готуються до «Чорноморця»

- Як ви відноситесь до гри «Чорноморця»? Як сприймаєте оновлений «Чорноморець»? Команда залишилась настільки ж сильною, як і в минулому сезоні?

- Там зібрані достатньо кваліфіковані гравці, команда в центрі поля дуже гарно виглядає, тому, якщо їм дати розігратись у центрі поля – у нас будуть проблеми.

- Починає багато забивати Артем Кравець і стає лідером «Динамо», як ви вже сказали. Можете сказати, що саме Артем поведе «Динамо» вперед у цьому сезоні? Чи хтось інший?

- Ми не повинні зациклюватись на одному гравці. У нас гарна команда. І, якщо у когось, щось не виходить, тяжка хвилина, може хтось інший вистрелить.

- Вже скоро, в п’ятницю жеребкування Ліги Європи. У вас є якісь побажання?

- Поки про це не думаю. Думаю лише про гру з «Чорноморцем»

- Чого очікуєте від гри з «Чорноморцем»?

- Перемоги.