Олександр ХАЦКЕВИЧ: "Нам зараз відступати вже нікуди"

Динамо Київ 24 Вересня, 13:59 708
Олександр ХАЦКЕВИЧ: Нам зараз відступати вже нікуди | 19-27
Невдало нинішнього сезону грає "Динамо-2".

За підсумками минулого чемпіонату, ледь врятувавшись од пониження в класі, кияни значно омолодили склад, підсиливши його декількома виконавцями серйозного класу. Але результати поки що невтішні. Команда міцно посідає останній рядок у турнірній таблиці, хоча за рівнем гри поступається своїм опонентам не так значно, як про це говорять цифри. По закінченні матчу з "Полтавою", який кияни програли - 1:2, у розмові з кореспондентом "УФ" наставник "Динамо-2" Олександр Хацкевич був небагатослівний, адже настрій не той, та й про останні новини з табору першої команди він уже, мабуть, чув.

- Сьогодні програли гру на "другому поверсі", - сказав Хацкевич. - У цілому мали досить упевнений вигляд, моментами проводили небезпечні атаки. У першому таймі моя команда взагалі грала дуже добре. Періодами солідно проявляли себе в обороні, що може тільки радувати. Створювали моменти й попереду. Повинні були забивати другий м’яч, однак Олег Маїк свій шанс до логічного завершення не довів. Після перерви програли в першій половині тайму, адже у силовій боротьбі більш мужня "Полтава" мала кращий вигляд. Не може поки що наша молодь грати на рівних із більш досвідченими виконавцями, які є в інших колективах. Сьогодні гості вирішили долю матчу за рахунок того, що їхні кремезні гравці вривалися в карний майданчик, відтак просто "зносили" наших захисників. Отож, програвши "другий поверх", ми програли й гру. Але навіть за таких обставин, уважаю, могли врятуватися. Але на останніх хвилинах Юссуф змарнував прекрасну нагоду…

- За рахунок чого можна було підсилити гру у цьому матчі зокрема, та за рахунок кого це робитимете згодом?
- У нас зараз є деякі проблеми зі складом. Зокрема, після минулого матчу з "Украгрокомом" були проблеми зі здоров’ям у Дмитра Коркішка. Не може поки що нам допомогти й Віталій Каверін. У цій грі вони нам знадобилися б, і це теж, певною мірою, вплинуло на результат. А якщо говорити в цілому, то нам зараз відступати вже нікуди.

А відступати й справді вже немає куди. До всіх бід динамівців додався ще й непростий календар в найближчих трьох турах. Кияни спочатку в Донецьку зіграють із "Олімпіком", потім прийматимуть "Суми" й на завершення поїдуть до Алчевська, де протистоятимуть місцевій "Сталі". Це все команди з першої четвірки, тому завдання в підопічних Олександра Хацкевича на цьому етапі надскладне.