Габріель Батістута: «Одного разу попросив лікаря ампутувати мені ноги»

Світовий футбол 28 Серпня, 17:23 776
Габріель Батістута: «Одного разу попросив лікаря ампутувати мені ноги»   | 19-27
Знаменитий екс-форвард збірної Аргентини Габріель Батістута, який пограв в Італії за «Фіорентину», «Рому» та «Інтер» хотів, щоб йому ампутували ноги.

Про це він розповів в інтерв'ю TV2, повідомляє Sport.ua.

«Незабаром після завершення кар'єри я відчув, що практично не можу ходити. Кісточки хворіли так сильно, що я одного разу попросив лікаря ампутувати мені ноги. Я дивився на Оскара Пісторіуса і вирішив, що це може вирішити мою проблему. Доктор мені відмовив, назвавши мене божевільним . Я почав працювати над лікуванням ніг, але жодного прогресу не було», - сказав він.

«Проблема полягає в тому, що в мене майже не було хрящів і сухожиль, і якби руйнівні процеси в організмі не зупинилися б, я б невдовзі помер. З часом, слава Богу, ситуація покращилася», - заявив Батістута.

Відзначимо, що футболіст завершив кар'єру в 2005 році. За 17 років на клубному рівні Габріель провів 440 матчів і забив 249 голів. Ще 56 разів у 78 іграх він забивав воротарям-суперникам збірної Аргентини.