Володимир Гоменюк: «Нам не вистачило сил»

Футбол України 28 Серпня, 21:26 955
Володимир Гоменюк: «Нам не вистачило сил»    | 19-27
Нападник «Металіста» Володимир Гоменюк відповів на запитання журналістів після матчу з польським «Рухом» (1-0).

Нападник «Металіста» Володимир Гоменюк відповів на запитання журналістів піс ля матчу з польським «Рухом» (1-0).

- Як Ви себе зараз почуваєте?

- Тяжкувато, що ще сказати. Завтра, мабуть поїдемо на обстеження, щоб знати точно.

- У вас наприкінці гри було 3 моменти, які ви не реалізували. Як вважаєте, чому так вийшло?

- Думаю, десь сил не вистачило, тому що 3-и дні назад грали 120-ть хвилин також, нелегку гру. Сьогодні також, вони всю гру обороняються. Ми атакували, намагалися раніше забити, але не вийшло.

- Ви вважаєте себе героєм сьогоднішнього матчу?

- Я не герой, є команда, кожен футболіст віддався повністю у цій грі.

- Ви сьогодні вийшли у старті, разом з Жажою в два форварди грали, але ви більше чіплялися за м’яч, така була установка?

- Так, установка, щоб я більше чіпляв, Жажа піді мною і починав атаки.

- Наскільки була виконана та гра, яка була в першому таймі?

- Захисники грають по м’ячу і на випередження дуже тяжко було, щось придумати. Може десь трохи не вгадали. На другий тайм ближче до мене почав грати Клейтон, стало легше.

- Як думаєте, чому «Металісту» не вдалося забити в основний час?

- Ми передивлялися декілька їх ігор та та бачили, що вони непогано обороняються, пару ігор вони взагалі не пропускали (2, 3 гри).І з «Лехом» також не пропустили. Оборона в них така.

- Що сказав тренер після матчу? Чи він задоволений грою?

- Подякував за результат і сказав відпочивати, налаштовуватися на неділю.

- У другому таймі не було навісів, це втома далася в знаки?

- Клейтон почав ближче грати і пішло більше комбінацій, тому що, коли грав Жажа то було більше з флангу навісів.

- Останні 30-ть хвилин було дуже багато браку, це через втому, чи можливо ще нема взаємодії з новачками?

- І втома, і може через те, що молодь вийшла, важко сказати.

- З ким би Ви хотіли, щоб команду звів жереб?

- Я наразі думаю про те, що до дому доїхати, та лід потримати, і все.

- На скільки зараз команда готова виступати в Лізі Європи?

- Це покаже час. Коли дізнаємося команди, тоді буде все зрозуміло.

- Які зараз цілі ставить перед собою «Металіст»?

- Це більше запитання до тренера. Наше завдання коли ставлять виходити і віддаватися повністю грі.

- Чи вибачився перед Вами голкіпер «Руху»?

- Так, підходив та вибачився за епізод.