Сергій Палкін: З цієї групи потрібно виходити»

Футбол України 29 Серпня, 07:00 949
Сергій Палкін: З цієї групи потрібно виходити»    | 19-27
Генеральний директор ФК «Шахтар» прокоментував результати жеребкування групового етапу Ліги чемпіонів.



- Вважаю, що група рівна. Подивимося по командам. Почнемо з «Порту». «Шахтар» зустрічався з цим клубом. Останній раз, правда, ми поступилися. Тепер у нас є шанс довести, що ми все-таки сильніші. Бо тоді, в 2011-му, скажімо так, була певна суб'єктивна помилка. Стосовно «Атлетика» (Більбао) хочу сказати, що це дуже серйозна команда, недавно вони побудували новий стадіон, підтримка у них відмінна. Ігри в Більбао будуть вкрай складними. Але наш плюс в тому, що у нас більше досвіду виступів у Лізі чемпіонів. Упевнений, завдяки своєму досвіду ми повинні показувати позитивний результат. Тепер білоруси: БАТЕ - найсильніша команда країни. Наскільки я пам'ятаю, останні 8-10 років це чемпіони Білорусії. Від них можна чекати сюрпризів. Природно, нам потрібно готуватися до всіх ігор і однозначно виходити з цієї групи