«Арсенал» гратиме в чемпіонаті Київської області

Футбол України 29 Серпня, 08:23 1214
«Арсенал» гратиме в чемпіонаті Київської області   | 19-27
Столичний «Арсенал» гратиме в чемпіонаті Київської області, - про це повідомляє офіційний сайт КОФФ.

Столичний «Арсенал» гратиме в чемпіонаті Київської області, - про це повідомляє офіційний сайт КОФФ.

За словами першого заступника голови КОФФ Олександра Тютюна, фастівське «Динамо» та київський «Арсенал-Київ» узгодили питання про правонаступництво, і тепер в обласній вищій лізі виступатиме команда столичних канонірів.

Киїський «Арсенал-Київ» гратиме за графіком фастівського «Динамо» і вже найближчої суботи гостюватиме в Ставищі, де протистоятиме «Хілду-Любомиру». Усі дотеперішні результати матчів за участю «Динамо» зараховуються до реєстру «Арсеналу».