Як повідомляють італійські ЗМІ, київське «Динамо» може підсилитись нападником «Парми» Ісхаком Бельфоділом.
Також видання повідомляє, що поки «Динамо» тільки зробило запит по Бельфоділу, а офіційних переговорів ще не було.
Зазначимо, що минулий сезон у алжирського нападника, м'яко кажучи, видався далеко не найкращим: минулого літа Ісхак Бельфоділ перейшов із «Парми» в «Інтер», який викупив половина прав на футболіста, де затримався усього на півсезону, тому в січні відправився на правах оренди в «Ліворно», а цього літа «Парма» скористалася правом викупу футболіста.
Для довідки, за підсумками сезону 2013/14 Ісхак Бельфоділ відзначився 1(!) голом та однією гольовою передачею.