Ігор Суркіс: «Команди нам попалися однозначно прохідні»

Динамо Київ 29 Серпня, 13:20 1824
Ігор Суркіс: «Команди нам попалися однозначно прохідні»  | 19-27
Одразу після жеребкування групового етапу Ліги Європи свій коментар стосовно суперників по групі дав президент київського «Динамо» Ігор Суркіс.

«Нам потрібно зараз думати, як вийти з групи і показати хороший, якісний футбол. Команди нам попалися, я вважаю, однозначно прохідні, могли попастися більш сильні суперники, як, наприклад, «Дніпру» попалися. Але ми сіяні, ми це заслужили, хоча і не граємо в Лізі Чемпіонів. Тому я і розраховував на «м'який» для нас жереб, для того щоб у Реброва була можливість добре психологічно підготувати хлопців. Йде оновлення команди, Сергій Ребров робить акцент на наших, українських футболістів. Але цей час такий, час, який треба пережити.

Але футбол же не зупиняється, все одно від нас чекають результату. Тому будемо намагатися показати хорошу та змістовну гру, аля найголовніше для нас - результат», - зазначив Ігор Суркіс у ефірі телеканалу «Футбол 1».