Франков: «Динамо» - знову пісня, а «Дніпру» чого б не повоювати з «Сент-Етьєном»

Динамо Київ 29 Серпня, 13:53 1321
Франков: «Динамо» - знову пісня, а «Дніпру» чого б не повоювати з «Сент-Етьєном»  | 19-27
Головний редактор журналу «Футбол» Артем Франков підводить підсумки жеребкування групового етапу Ліги Європи для українських клубів.

«Динамо» - знову пісня (хоча я б не надто виспівував - і минулий рік потрібно пам'ятати, і взагалі не варто нині ніс задирати), «Дніпро» - чого б не повоювати з «Сент-Етьєном», аби всі одужали, «Металіст» - зрештою, якщо радіти жеребу київському, то чому засмучуватися харківському? Хоча «Легія», звичайно, набагато неприємніша, наприклад, від «Ріо-Аве», нехай і летіти набагато ближче. «Трабзон» - «Стяуа»? Питання, і питання дурне, як і всі порівняння такого роду.

Найслабший і одночасно найсильніший (для пропаганди) противник - той, який вже пройдений. А до того - всі просто сильні... «Будемо розбиратися».

«Дніпру» хоч з четвертим кошиком, вважаю, пощастило», - написав Франков у своїй конференції на matchday.ua.