Юрій Вернидуб: «Я пишаюся своїми хлопцями»

Футбол України 29 Серпня, 14:04 1274
Юрій Вернидуб: «Я пишаюся своїми хлопцями»    | 19-27
Головний тренер луганської «Зорі» Юрій Вернидуб прокоментував поразку своїх підопічних у матчі плей-офф Ліги Європи проти голландського «Феєнорду».

Головний тренер луганської «Зорі» Юрій Вернидуб прокоментував поразку своїх підопічних у матчі плей-офф Ліги Європи проти голландського «Феєнорду».

«Я пишаюся своїми хлопцями. Здавалося б, ситуація була взагалі критична - 3:0, але вони примудрилися вирівняти гру і зрівняти рахунок. Звичайно, прикро пропускати на доданій хвилині, але нам, напевно, сил не вистачило. Хоча в цілому по фізичній готовності, я вважаю, наша команда виглядала краще. І футбол показала цікавий, втім, як і «Феєнорд», - відзначив Вернидуб у ефірі телеканалу «Футбол 1».