Микола Павлов: «Зараз нам дуже важко»

Футбол України 29 Серпня, 22:54 1082
Микола Павлов: «Зараз нам дуже важко»   | 19-27
Головний тренер «Іллічівця» Микола Павлов після програшного матчу з донецьким «Шахтарем» (3-0) розповів, що команда збирається змінити місце проживання.

«Та обстановка, яка в останні дні склалася у нас в Маріуполі, не додає оптимізму ні футболістам, ні людям, які живуть в цьому місті. Люди з Донецька і Луганська, які могли у нас ховатися, тепер теж стурбовані. Це не може не відбитися на моральному стані футболістів, керівників клубу і команди. Зараз нам дуже важко.

Ми готові були розглянути питання, і він зараз на порядку денному, про те, що домашні ігри, швидше за все, будемо проводити в Дніпропетровську.

Дочекаємося повернення «Дніпра», дізнаємося, чи не стануть вони перешкоджати тому, щоб ми грали на стадіоні «Метеор». Швидше за все, будемо грати домашні ігри там, а дубль в Новомосковську, який знаходиться поруч. А де ми будемо жити - це питання ще відкрите», - розповів Павлов на післяматчевій конференції.