Гармаш вибув на півтора-два місяці

Динамо Київ 30 Серпня, 06:30 1243
Гармаш вибув на півтора-два місяці    | 19-27
Стали відомі подробиці про характер травми півзахисника київського «Динамо» Дениса Гармаша про орієнтовні терміни його повернення в стрій.

Як повідомляє Dynamo.kiev.ua, у гравця киян трапився рецидив недавньої травми коліна.

Після проведених медичних обстежень та консультацій в одній з німецьких клінік, стало зрозуміло, що Гармаш знову надовго вибув з «обойми» «біло-синіх». За попередньою інформацією, на поле динамівець повернеться через півтора-два місяці. При найсприятливішому перебігу реабілітації термін відновлення футболіста займе чотири тижні.