Як повідомляє Dynamo.kiev.ua, у гравця киян трапився рецидив недавньої травми коліна.
Після проведених медичних обстежень та консультацій в одній з німецьких клінік, стало зрозуміло, що Гармаш знову надовго вибув з «обойми» «біло-синіх». За попередньою інформацією, на поле динамівець повернеться через півтора-два місяці. При найсприятливішому перебігу реабілітації термін відновлення футболіста займе чотири тижні.