Матч «Динамо» - «Чорноморець» охоронятимуть понад 400 силовиків

Динамо Київ 30 Серпня, 09:16 817
Матч «Динамо» - «Чорноморець» охоронятимуть понад 400 силовиків   | 19-27
Під час футбольного матчу Чемпіонату України між командами Прем'єр-ліги «Динамо» (Київ) і «Чорноморець» (Одеса) 30 серпня у Києві правоохорону забезпечуватимуть 420 міліціонерів і військовослужбовців Національної гвардії України.

Під час футбольного матчу Чемпіонату України між командами Прем'єр-ліги «Динамо» (Київ) і «Чорноморець» (Одеса) 30 серпня у Києві правоохорону забезпечуватимуть 420 міліціонерів і військовослужбовців Національної гвардії України.

Про це повідомляє відділ по зв'язках з громадськістю ГУМВС України у Києві.

«Посилені наряди нестимуть службу на прилеглій території Національного спортивного комплексу «Олімпійський», зупинках громадського транспорту і в метрополітені. Співробітники міліції також здійснюватимуть контроль над станом громадського порядку під час евакуації громадян після закінчення матчу», - зазначається у повідомленні.

Співробітники київської Державтоінспекції забезпечуватимуть впорядкований рух транспорту і пішоходів на прилеглих до стадіону територіях.

Правоохоронці просять шанувальників футболу дотримуватися правил поведінки у громадських місцях, бути коректними і ввічливими і не порушувати чинного законодавства.