За новою схемою в першу корзину потраплятимуть чемпіони країн, що займають в таблиці коефіцієнтів перші сім місць, а також чинний переможець турніру.
УЄФА може змінити систему «посіву» команд при жеребкуванні групової стадії Ліги чемпіонів.
За новою схемою в першу корзину потраплятимуть чемпіони країн, що займають в таблиці коефіцієнтів перші сім місць, а також чинний переможець турніру. Передбачається, що це унеможливить варіант, при якому переможець чемпіонату буде «посіяний» нижче, ніж інші команди з тієї ж країни. Подібна ситуація виникла, наприклад, в цьому році: «Арсенал» і «Челсі» потрапили в першу корзину, а чемпіон Англії «Манчестер Сіті» - у другу.
Правило планується ввести в наступному сезоні. Однак план повинен бути схвалений виконкомом УЄФА, засідання якого відбудеться 18 вересня в Ньйоні. За неофіційною інформацією, клуби вже дали принципову згоду на введення подібних правил, повідомляє segodnya.ua.