Післяматчеве флеш-інтерв’ю Сергія Реброва. ВІДЕО

Динамо Київ 30 Серпня, 18:39 2933
Післяматчеве флеш-інтерв’ю Сергія Реброва. ВІДЕО   | 19-27
Одразу після матчу проти «Чорноморця» головний тренер «Динамо» Сергій Ребров відповів на запитання журналістів телеканалу 2+2.

- Дуже якісний контроль м’яча сьогодні, це ваша така настанова була?

- Ми завжди, коли граємо вдома, намагаємось контролювати м’яч. Важливо, що сьогодні створювали моменти та швидко відбирали м’яч, практично не дали нічого створити «Чорноморцю». Це команда, яка добре обороняється, добре контратакує. Добре, що сьогодні не дали скористатися їм козирями.

- Ярмоленка дуже багато критикують на початку сезону. Сьогодні він зробив дубль і взагалі був найкращим гравцем матчу, як здалося. Як ви оціните його фізичну форму?

- Ми також критикуємо Андрія. Коли він робить те, що добре для команди, то це супер, це всі бачать. Кожен має проблеми, напевно вболівальники також в якихось моментах критикують по справі. Сьогодні, я вважаю, Андрій зіграв на команду та ті два м’ячі, які він забив – він заслужив.

- Перед виходом Теодорчика ви давали йому якісь установи, він вийшов та дав результативну передачу першим же дотиком. Що за магічні слова ви сказали? Та який образ гри нападника Ви побачили за ці 10-ть звилин?

- Звичайні слова. Я сказав, що він грає на своїй позиції, Артем трохи опустився нижче. Напевно, у Тео було велике бажання сьогодні вийти. Ми дали йому шанс і добре, що він зміг увійти у гру та допоміг забити другий м’яч.

- На початку гри Ви показали Ярмоленко, що саме він повинен пробивати штрафні. Чому таке рішення?

- Та яке рішення… Ми, можливо якісь моменти відпрацьовуємо на тренуваннях і, напевно, Андрій, може забув. Я йому нагадав, більш нічого.