Понад 70% з них віддали свої голоси на динамівській сторінці «ВКОНТАКТЕ» vk.com/fcdk за найкращого гравця зустрічі, який забив два голи, Андрія ЯРМОЛЕНКА.
Визначився найкращий гравець «Динамо» в матчі з «Чорноморцем». ВІДЕО
Вболівальники проголосували за кращого гравця київського «Динамо» у домашньому матчі 5-го туру УПЛ проти одеського «Чорноморця» (2:0).