Суперник «Динамо» вийшов на 1-е місце в чемпіонаті Румунії. ВІДЕО

Динамо Київ 31 Серпня, 08:44 677
Суперник «Динамо» вийшов на 1-е місце в чемпіонаті Румунії. ВІДЕО  | 19-27
Бухарестський «Стяуа», один із суперників «біло-синіх» на груповому етапі Ліги Європи виграв у 6-му турі чемпіонату Румунії на виїзді у ФК «Віторул» (Констаца) - 1:0 (гол: Янку, 52, пен) і вийшов з 15-ма очками в лідери національної першості (п'ять перемог і одна поразка).

Бухарестський «Стяуа», один із суперників «біло-синіх» на груповому етапі Ліги Європи виграв у 6-му турі чемпіонату Румунії на виїзді у ФК «Віторул» (Констаца) - 1:0 (гол: Янку, 52, пен) і вийшов з 15-ма очками в лідери національної першості (п'ять перемог і одна поразка).

Гра виявилася досить грубою і призвела до вилучення відразу двох футболістів господарів Тіру (57 хв) і Бізбучі (87).

Команда Костянтина Галка провела цей поєдинок у такому складі: Койокару, Шукала, Лучин, Парвулеску (Касеру, 46), Варела, Тоска, Препеліта, Бривельд, Станчу, Янку, Попа (Градінару, 70).

Наступний матч у чемпіонаті «армійці» проведуть 12 вересня вдома проти клубу «Газ Метан Медіаш».