Святослав Сирота: «У вівторок з «Волині» повинні автоматично зняти шість очок»

Футбол України 31 Серпня, 09:05 1024
Святослав Сирота: «У вівторок з «Волині» повинні автоматично зняти шість очок»   | 19-27
Колишній голова ПФЛ Святослав Сирота на своїй сторінці у Facebook прокоментував ситуацію з непогашеною заборгованістю луцької «Волині».

Колишній голова ПФЛ Святослав Сирота на своїй сторінці у Facebook прокоментував ситуацію з непогашеною заборгованістю луцької «Волині».

«Маленьке нагадування «Волині», ФФУ та Прем'єр-лізі. В неділю закінчуються 10 днів, відведені КДК «Волині» для погашення заборгованості. В «Волині» ніхто навіть «не поворушив і пальцем» для виконання рішення КДК. Футболіст в тисячний раз йде назустріч клубу і готовий чекати до вечора понеділка. У вівторок вранці шість очок зобов'язані автоматично зняті з «Волині» відповідно до рішення КДК.

Шановні керівники клубу, пошкодуйте хлопців і тренерів, які видобувають ці очки своїм потом і кров'ю. Пожалійте вболівальників, які десятки років вболівають за команду! Боюся, що незабаром вам може бути дуже спекотно в Луцьку. Схаменіться, поки не пізно».