Про це віце-президент «Говерли» Олександр Шуфрич заявив в коментарі для «Футбол 1», після закінчення домашньої гри ужгородського клубу проти донецького «Олімпіка».
«За цей результат вся команда понесе відповідальність. Як дисциплінарну, так і фінансову: кількість вихідних і преміальних на найближчі місяці значно скоротиться».