Мірча Луческу розповів «Стяуа» про «Динамо»

Динамо Київ 31 Серпня, 11:55 2121
Мірча Луческу розповів «Стяуа» про «Динамо»   | 19-27
Головний тренер донецького «Шахтаря» Мірча Луческу у коментарі румунським ЗМІ поділився враженнями від гри київського «Динамо».

«Динамо» дуже сильна команда. У «Стяуа» будуть дуже складні матчи з киянами. У київського клубу є багато молоді, а також дуже досвідчені гравці, серед яких можна виділити Ярмоленко, Ленс, Беланда, Мбокані», - розповів Луческу.

«Багато ігор вони проведуть вдома, через ситуацію в країні. Тож, вони почали чемпіонат з великим ентузіазмом і налаштовані відібрати титул чемпіона у «Шахтаря». Слід зазначити ще й те, що у Реброва досить гарний підбір гравців і гарна лавка.»

«Фаворитом групи J будуть саме кияни. Цьогорічна «Стяуа» не така сильна, якою була в минулому сезоні. Можливо, минулого сезону все було б інакше, але не зараз», - завершив Мірча.