Півзахисник «Дніпра» і збірної України Євген Коноплянка не став підписувати новий контракт з дніпропетровським клубом, повідомляє неофіційний сайт «Дніпра».
Генеральний директор «Дніпра» Андрій Стеценко в ефірі програми «Дніпро-Футбол» повідомив, що 24-річному футболістові була зроблена пропозиція продовжити контракт з клубом, який закінчується через рік, на більш вигідних умовах, але гравець проігнорував його.