Головний редактор журналу «Футбол» своїй конференції на MatchDay проаналізував перспективи «Металіста» після відходу ряду латиноамериканських футболітсів.
«Ну, тепер буде Болбат, і то, на мій погляд, пристойне посилення. Загалом, критикований настільки багатьма південноамериканський «Металіст» (але як грав, як грав...) закінчився, можливо, надовго - з цікавістю і болем будемо спостерігати «Металіст» український».
Матч з «Рухом», безумовно, був мукою, але Рахаєв прав у тому, що в групі народ навряд чи буде так замикатися.
Не знаю, прогнозів боюся. Але те, що ця команда слабша - настільки очевидно, що ситуація навряд чи потребує сумних констатацій.
Слухайте, а може, у когось з цих аргентинців совість прокинеться або просто пограти в пристойний футбол захочеться?!»