Данський «Ольборг», який опинився в одному квартеті з київським «Динамо» на груповому етапі Ліги Європи, в черговий раз в поточному сезоні втратив очки. Цього разу підопічні Кента Нільсена на виїзді зіграли внічию з «Силькеборгом».
Гості швидко відкрили рахунок зусиллями Якобсена, проте ще в першому таймі дозволили команді, що займає останній рядок у турнірній таблиці, не тільки зрівняти рахунок, а й вийти вперед. І лише на 78-й хвилині все той же Якобсен відновив статус-кво, добувши у скарбничку своєї команди один бал.
Після шести ігор «Ольборг» розташувався на шостому місці, маючи у своєму активі сім очок. Але варто відзначити, що ще зіграно не всі матчі поточного туру, і при найгіршому становищі справ «червоно-білі» ризикують опуститися на восьме місце. Додамо, що суперник киян не зміг перемогти уже в четвертому матчі поспіль на внутрішній арені, - повідомляє «Террикон».