Ігор Суркіс: «Наша команда буде тільки додавати й радувати вболівальників»

Динамо Київ 1 Вересня, 08:16 1308
Ігор Суркіс: «Наша команда буде тільки додавати й радувати вболівальників»   | 19-27
Президент київського «Динамо» Ігор Суркіс дав інтерв'ю програмі «ПроФутбол», у якому прокоментував результати жеребкування Ліги Європи та зазначив, що усередині команди встановився теплий клімат між футболістами та тренерським штабом. ​

Президент київського «Динамо» Ігор Суркіс дав інтерв'ю програмі «ПроФутбол», у якому прокоментував результати жеребкування Ліги Європи та зазначив, що усередині команди встановився теплий клімат між футболістами та тренерським штабом.

«Ми для цього і купуємо футболістів, щоб їх ставили. Мабуть, Теодорчик був готовий на 10 хвилин, тому Ребров його і випустив на цей час. Він взяв участь у другому м'ячі, показав свої швидкісні якості, вміння вчасно віддати передачу. Нам треба робити команду, ліпити її і не думати про те, чи треба випускати футболіста або ні. Селекція дала йому гарну оцінку, Ребров говорив, що Тео повинен нас підсилити. Ми ж не могли піти в Лігу Європи з одним нападаючим. Бачите, Ребров залишив Кравця на полі і випустив Теодорчика. Пишуть, що коли Мбокані одужає, хтось із них грати не буде. На поле повинні виходити найсильніші!

Не забувайте, що у нас і Ленс може зіграти на позиції центрального нападника, і Ярмоленко може. У «Динамо» достатньо футболістів креативних футболістів. Ми б могли підсилити центральну зону, позиції флангових захисників, але, як я вже говорив, наша головна задача - утримати всіх футболістів, які є в команді.

Що стосується жеребкування Ліги Європи, всі суперники нам по зубах. Але ви ж знаєте, що на футбольному полі не грають назви клубів - треба виходити і вигравати. Минулий розіграш? Давайте не будемо до цього повертатися. По першому тайму, та й по всій грі з «Чорноморцем» видно, що мотивація і настрій гравців абсолютно інші. Футболісти грають за себе, для глядачів і за свого тренера. У роздягальні більше немає нервозності, ніхто нікого не вчить, як грати в футбол в процесі самого матчу. Все робиться для того, щоб підготуватися до матчу. Я вважаю, що наша команда буде тільки додавати й радувати своїх уболівальників», - сказав Ігор Суркіс у ефірі програми «ПроФутбол».