У матчі п'ятого туру УПЛ у домашньому матчі проти донецького «Олімпіка» на полі стадіону «Авангард» (за присутності 2,700 глядачів) у складі ужгородської «Говерли» вийшли орендовані у київського «Динамо» воротар Максим Коваль та захисник Віталійс Ягодінскіс.
У другому таймі до них приєдналися півзахисник Віталій Каверін (69 хв) та нападник В'ячеслав Панфілов (77 хв), які вийшли на заміну.
Господарі поступилися, пропустивши єдиний у матчі гол від Гришка вже на 13-й хвилині поєдинку.
Нагадаємо, що раніше в чемпіонаті України «Олімпіку» вдалося зіграти внічию 0:0 із київським «Динамо».