Олег Венглинський: «Ярмоленко і Кравець друзі? На полі грають не в дружбу»

Динамо Київ 1 Вересня, 13:32 1759
Олег Венглинський: «Ярмоленко і Кравець друзі? На полі грають не в дружбу»   | 19-27
Відомий у минулому форвард Олег Венглинський, який працює тренером у школі «Динамо» - про дебют Теодорчика.

- Теодорчик відразу віддав результативний пас. Для нападника, а я сам був легіонером, так дебютувати - надважливо. Це хороший знак і для нього, і для «Динамо», якому поляк принесе багато користі, - вважає Олег Венглинський.

- Ребров говорив, що поляк - гравець штрафної, а тут Лукаш віддає гольовий пас з-за її меж...

- Це ще один плюс йому, це робить його цінніше подвійно. Добре відкрився у фланг, прострілив. Взагалі він багато забиває з п'ятачка, що ми, сподіваюся, побачимо в наступних матчах. Цього разу було мало часу.

- Ярмоленко стверджував, що «Динамо» і не потребувало покупки нападаючого, оскільки багато забиває Кравець. Андрій і Артем - друзі. Це не створить проблем на полі Теодорчику?

- Конкуренція породжує майстерність. Що до необхідності покупки Теодорчика, то з урахуванням відходу Ідейє та травми Мбокані вона не викликає сумнівів.

- І все ж, чи не буде проблем, коли, наприклад, Ярмоленко гратиме на друга, ігноруючи Теодорчика?

- На полі грають не в дружбу, а в футбол. Перш за все - інтереси команди. Думаю, Андрій тоді просто пожартував.

- Випускаючи Теодорчика, Ребров змінив не Кравця, а Беланду. Як вам перспектива схеми з двома нападниками?

- Мені, як форварду, вона до душі. Раніше це була візитна картка «Динамо». Потім від цієї схеми відійшли.