- Теодорчик відразу віддав результативний пас. Для нападника, а я сам був легіонером, так дебютувати - надважливо. Це хороший знак і для нього, і для «Динамо», якому поляк принесе багато користі, - вважає Олег Венглинський.
- Ребров говорив, що поляк - гравець штрафної, а тут Лукаш віддає гольовий пас з-за її меж...
- Це ще один плюс йому, це робить його цінніше подвійно. Добре відкрився у фланг, прострілив. Взагалі він багато забиває з п'ятачка, що ми, сподіваюся, побачимо в наступних матчах. Цього разу було мало часу.
- Ярмоленко стверджував, що «Динамо» і не потребувало покупки нападаючого, оскільки багато забиває Кравець. Андрій і Артем - друзі. Це не створить проблем на полі Теодорчику?
- Конкуренція породжує майстерність. Що до необхідності покупки Теодорчика, то з урахуванням відходу Ідейє та травми Мбокані вона не викликає сумнівів.
- І все ж, чи не буде проблем, коли, наприклад, Ярмоленко гратиме на друга, ігноруючи Теодорчика?
- На полі грають не в дружбу, а в футбол. Перш за все - інтереси команди. Думаю, Андрій тоді просто пожартував.
- Випускаючи Теодорчика, Ребров змінив не Кравця, а Беланду. Як вам перспектива схеми з двома нападниками?
- Мені, як форварду, вона до душі. Раніше це була візитна картка «Динамо». Потім від цієї схеми відійшли.